Titulní obrázek

Výhodná nabídka u automobilky Mercedes-Benz

Publikováno: 13.srpen 2012

Lidé slyší nejvíce na nabídky, které jsou zdarma. A právě na to nyní vsadila automobilka Mercedes-Benz a připravila zajímavou cenovou nabídku. Ve třídě C a E můžete navíc získat pohon všech kol 4MATIC zcela zdarma. Nejdříve si však musíte zvolit motorizaci 250 CDI.

Auta s hvězdou na kapotě mají punc exkluzivity a luxusu. Ale nemusí být drahá, což dokazuje aktuální cenová akce. Nejlevnější Céčko totiž koupíte už za 780 000 Kč včetně daně, pokud se bavíme o limuzíně, a za kombík utratíte jen 815 000 Kč.

Pokud u třídy C nebo E sáhnete po motorizaci 250 CDI, získáte stálý pohon všech kol 4MATIC zdarma. A je jedno, jestli budete chtít sedan nebo kombi, akce se týká obou. Další z možností v oblasti čtyřkolek je model GLK, který v motorizaci 220 CDI startuje na baťovských 999 000 Kč.

Povinné ručení online: neobíhejte pojišťovny a nezvěte si domů pojišťovací poradce? Využijte sjednání povinného ručení online přes internet. Ušetříte drahocenný čas, v kalkulátoru pojištění naleznete optimální sazbu pro vaše vozidlo a navíc výrazně ušetříte.

Líbivé ceny tím ale nekončí, oblíbené Éčko přichází jako entry model s cenou lehce pod milionem. Pod tím si představte přesně 975 000 Kč za motorizaci 220 CDI.

 

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain